Skip to main content

Manager Digital Sourcing

Het Digital Sourcing team van KPMG is aan het groeien! Wij zoeken daarom een manager die een zelfstandige rol kan oppakken bij het adviseren van onze klanten op hun IT strategie. Wil jij werken aan nationale en internationale vraagstukken, zoals het afsluiten van strategische contracten met externe leveranciers, het bedenken van een toekomst-vaste strategie of het implementeren van nieuwe technologie? Haal jij energie uit het aansturen van multidisciplinaire teams en ben jij bekend met de laatste digitale ontwikkelingen? Spreekt het jou aan om samen met een partner eindverantwoordelijk te zijn voor de succesvolle realisatie van projecten? Verwelkomen we jou binnenkort bij het Digitale Sourcing team?

Process Optimization
Procurement
IT Management
Digital Transformation
Professional (3+)
Amstelveen

Your challenges

  • Ondersteunen van organisaties bij het vormgeven van hun toekomstbestendige IT functie
  • Helpen van organisaties om de samenhang tussen organisatie, IT en sourcing strategie te waarborgen
  • Ontwerpen en realiseren van een ecosysteem van IT-dienstverleners
  • Bijdragen aan een optimale samenwerking tussen klant en IT-dienstverleners
  • Voorbereiden en uitvoeren van een inkoopproces voor managed services
  • Ontwerpen en invoeren van service integratie oplossingen
  • Coachen en begeleiden op het niveau van vertrouwde adviseur bij de klant in binnen- en buitenland
  • Aansturen van een multidisciplinair team van consultants en coachen van collega’s in de ontwikkeling van kennis en adviesvaardigheden
  • Bijdragen aan de ontwikkeling van het Digital Sourcing team door bijvoorbeeld nieuwe proposities te ontwikkelen of social events te organiseren

This is what you bring

  • Je hebt minimaal 5 jaar werkervaring in het sourcing werkveld of management consulting
  • Je hebt een afgeronde WO Masteropleiding in de richting van Bedrijfs- of Bestuurskunde, Digital Business, of een andere meer technische / digital georiënteerde studie
  • Je hebt een bewezen track record in het leiden van projecten (bijv. selectietrajecten, dealmaking)
  • Je hebt affiniteit met IT (o.a. agile, IT platforms en cloud technologie), organisatie- en veranderkunde
  • Je werkt goed in teamverband, met de bereidheid een stapje extra te zetten
  • Je werkt zonder problemen in een omgeving waar Nederlands en Engels wordt gesproken
  • Je hebt een professioneel kritische houding, met focus op kwaliteit
  • Je beschikt over organisatiesensitiviteit, mensenkennis en creativiteit

 

* Deze eisen geven een richting van het profiel dat wij zoeken voor deze functie. Uit onderzoek blijkt dat voornamelijk mannelijke kandidaten al bij een 60% match solliciteren en vrouwen bij een 100% match. Voldoe jij niet aan alle eisen maar denk je wel dat dit de functie voor jou is? Dan nodigen wij je graag uit om te solliciteren.

* These criteria are an indication of the profile we are looking for. Research shows that male candidates often apply when they see a 60% match with the profile, while women only apply when they see a 100% match. If you don't meet all the criteria but you do believe that this is the right position for you, we kindly invite you to apply anyway or get in touch.

What will you do as
Manager Digital Sourcing?

Als manager binnen het Digital Sourcing team kom je terecht in een hecht team van ongeveer 25 collega's. Samen werk je voor de meest inspirerende opdrachtgevers in het binnen- en buitenland. Je krijgt de kans om het maximale uit jezelf te halen door samen met collega's die jouw passie en drive delen. Bij Digital Sourcing ondersteunen we organisaties bij het realiseren van toekomstbestendige digitale diensten en oplossingen. Bijvoorbeeld bij de behoefte naar een optimale sourcing strategie, het selecteren van - en onderhandelen met cloud leveranciers of bij het ontwerpen van de meest passende partnerships tussen organisaties en IT leveranciers. We bereiken dit door te fungeren als vertrouwde adviseurs voor CIO's, COO's en andere belanghebbenden. 
"Klanten adviseren op het snijvlak van IT en organisatie, waarbij ik antwoord moet geven op zowel financiële, technische als organisatorische vraagstukken maakt mijn werk uitermate boeiend!" - Jasper de Gier, senior manager Digital Sourcing
Als manager heb je een grote verantwoordelijkheid en vrijheid bij het succesvol realiseren van projecten, zowel binnen het KPMG team als naar de klant. Je zorgt ervoor dat het project op rolletjes verloopt, alsook dat het on time en on budget wordt uitgevoerd. Uiteraard ook met hoge kwaliteit. 
Ben je op zoek naar mogelijkheden om je verder te ontwikkelen? Helemaal goed, het team besteedt hier veel aandacht aan. Jij krijgt de ruimte om zowel intern als extern (internationale) trainingen te volgen, zodat je ontwikkeling nooit stil staat. Hierbij is ons uitgangspunt dat jij jezelf ontwikkelt op de thema’s die jou aanspreken. Met of zonder technische focus, maar altijd mét een positief kritische blik en een luisterend oor.
Heb je vragen of wil je meer weten over het werken binnen het Digital Sourcing team? Laten we dan eerst eens een informeel koffie gesprekje plannen met een van onze collega's. Neem hiervoor contact op met Sergio Koosman (zie contact details onderaan deze pagina).
Direct solliciteren kan natuurlijk ook!

This is what we offer

  • Een marktconform salaris, winstuitkering, een vaste onkostenvergoeding en een thuiswerkvergoeding 
  • 30 vakantiedagen (op fulltime basis) en de mogelijkheid om meer dagen te kopen of je vakantiedagen te verkopen  
  • Bij KPMG werken we hybride, dus een combinatie van zowel thuis als op kantoor
  • Een volledig ingerichte thuiswerkplek
  • Een leaseauto of een mobiliteitsregeling
  • Een laptop en iPhone die je ook privé mag gebruiken
  • Een flexibel pensioen zonder verplichte eigen bijdrage
  • Een uitgebreid aanbod van trainingen en opleidingen die bijdragen aan jouw professionele en persoonlijke ontwikkeling
  • Aandacht voor vitaliteit! Sporten op het kantoor in Amstelveen of korting op een sportschool bij jou in de buurt én toegang tot coaching, gezondheids- en vitaliteitprogramma’s
  • ‘Together’ is één van onze kernwaarden. Je kunt dus rekenen op verschillende sociale activiteiten zoals teamuitjes, borrels en evenementen samen met je collega’s
Selectie van IT-dienstverleners
50%
Optimalisatie van samenwerking tussen klanten en IT-dienstverleners
30%
Digitale sourcing strategieën
20%
  • Advies en klantwerkzaamheden

  • Persoonlijke teamoontwikkeling

  • Ontwikkeling van onze (nieuwe) dienstverlening

Yes, I want to apply

* Required field

Interested?
Let’s meet Sergio Koosman

These KPMG colleagues enjoyed our spectaculair onboarding before you